You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zamówienia wysyłane są z Wrocławia.
Zamówienia są wysyłane w ciągu 24-48 godzin po umieszczeniu. Nie możemy zagwarantować konkretnego dnia, w którym przesyłka dotrze więc prosimy zamawiać odpowiednio do naszych stawek przewozowych.
To wszystko zależy do Ciebie. Możemy umieścić Twój adres, tak aby odbiorca wiedział od kogo otrzymał przesyłkę. Możesz również pozostać anonimowy.
Tak! Każda przesyłka jest zapakowana tak, aby bezpiecznie i w całości dotrzeć do odbiorcy.
Nie ograniczamy kreatywności, jednak wiadomości nie mogą zawierać treści nawołujących do nienawiści, przemocy czy pogróżek. Takich zamówień nie zrealizujemy.
Z uwagi na ograniczoną powierzchnię. Ilość dostępnych znaków to 50. W karcie produktu znaduje się specjalny licznik ilości pozostałych znaków do wykorzystania.
Nie należy jeść ziemniaka/buraka/jabłka. Wiadomości na nich napisaliśmy za pomocą środków nie nadających się do spożycia. Jeżeli zdecydujesz się zjeść, nie odpowiadamy za skutki uboczne.
Nie! Na przesyłce będzie widoczny nasz zwrotny adres.
Tak, każdy Zamawiający otrzyma na podany adres e-mail, automatyczne potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Upewnij się czy wiadomość z potwierdzeniem nie wpadła do folderu z wiadomościami SPAM.